PocketBook Touch Lux 623 stříbrný + ZDARMA 3000 eknih a program na konverzi formátů

Kód zboží: 0502
Výprodej

Dotykový 6" HD E-Ink s nasvícením, WiFi, 4GB, microSD, audio, CZ

  • Cena vč. DPH:3 343 Kč
    122 EUR
  • Cena bez DPH:2 763 Kč
  • Původní cena:3 889 Kč
  • Dostupnost: skladem
Množství:

PocketBook Touch Lux 623 stříbrný + ZDARMA 3000 eknih a program na konverzi formátů

U nás na ebook-ctecky.cz dostanete k této čtečce navíc:

  • DVD s více jak 2500 e-knihami v českém jazyce. Více o této akci zde.
  • Naši maximálné péči a dobrý pocit z podpoření specializovaného prodejce, pokud jste se rozhodli na základě informací od nás (popis zboží, obrázky, fórum, recenze, články). Přístup na fórum a maximum informací a rad na blogu a fóru.
     

Nejoblíbenější model výrobce, recenzenty i uživateli oceňovaný PocketBook Touch se dočkal vylepšení a vznikl tak PocketBook Touch Lux 623. Tato vylepšená čtečka využívá E-Ink displej s HD rozlišením, integrováno je podsvícení displeje (respektive nasvícení), což zaručuje perfektní čitelnost za všech světelných podmínek.

Nejlepší v současnosti dostupný displej v nabídce ebook-ctecky.cz a na trhu, je na bázi elektronického inkoustu E-Ink Pearl, má rozlišení zvýšené na 1024x758 pixelů, což znamená ještě ostřejší písmo a jemnější grafiku. Za denního světla vypadá text na displeji jako vytištěný na papíře. Díky tomu se skvěle čte, kontrast je vynikající a displej netrpí odlesky od světelných zdrojů. To vše šetří vaše oči oproti čtení z tabletů a počítačů. Čtení na PocketBooku Touch Lux je velmi přirozené a návykové.

Integrované nasvícení displeje funguje na bázi LED diod a rozprostření světla přes displej pomocí světlovodivého materiálu. Světlo lze plynule regulovat z menu a v případě potřeby také zcela vypnout. Vliv nasvícení na výdrž baterie je dle výrobce minimální.

PocketBook Touch Lux je přeborníkem mezi čtečkami co se týče podpory formátů. Bez konverze dokáže otevřít 16 knižních formátů (EPUB DRM, PDF DRM, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, DJVU, HTM, HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, TCR), 4 grafické formáty (JPEG , BMP, PNG, TIFF), a podporuje také MP3 pro hudbu a jiné audio.
Čtečka podporuje PDF reflow - možnost zvětšit písmo u PDF dokumentů.

Čtečka PocketBook Lux má české a slovenské menu. Ovládání je velmi jednoduché, skvěle se doplňuje dotykový displej  s hardwarovými tlačítky. Lux je tak vhodný i pro méně znalé uživatele nebo starší čtenáře bez znalosti techniky či anglického jazyka.

PocketBook Lux nabídne široké možnosti přizpůsobení a nastavení. Knihu lze ovlivňovat a měnit tak její vzhled, např. nastavovat okraje, měnit písmo (18 fontů od výroby), apod. Fonty lze do čtečky také jednoduše dohrávat, můžete tak použít své oblíbené. Můžete také nastavit svůj obrázek, který se na displeji zobrazí při uspání čtečky, apod.

Svižnost menu a rychlé otáčení stránek zaručuje výkonný 800 Mhz procesor, který se osvědčil u předešlých modelů. Rychlost je jedna z nejpříjemnějších u ebook čteček s E-Ink displejem. Rychlé je i otáčení stránek u PDF.

Vnitřní paměť má kapacitu 4GB a v případě potřeby lze rozšířit paměťovou kartou typu microSD až o kapacitě 32GB.

Jako výhodu při koupi této čtečky na www.ebook-ctecky.cz můžeme uvést také servisní zázemí. V případě reklamace lze objednat bezplatný svoz - čtečka bude zdarma vyzvednuta a zaslána do autorizovaného servisu. Službu zajišťuje autorizovaný servis.

Tato čtečka má jako jedna z mála na trhu audio výstup, konkrétně výstup na sluchátka. Po připojení sluchátek nebo externích reproduktorů můžete poslouchat hudbu ve formátu MP3 nebo využít funkci text-to-speech, tedy syntézu řeči. Předčítání textu v češtině není dostupné, k dispozici jsou některé cizí jazyky (angličtina, němčina, ...).

Od prvního zapnutí můžete využívat 28 slovníků, převážně z angličtiny do jiného jazyka. Ve čtečce je od výroby i anglicko-český slovník (En-Cs), další lze dohledat na internetu nebo připravit svépomocí z volně dostupných zdrojů.

K dispozici je možnost připojení k internetu přes Wifi b/g/n. Lze pak využívat webový prohlížeč, RSS čtečku nebo využívat službu ReadRate, což je zjednodušeně řečeno sociální síť pro náruživé čtenáře.

Přečtěte si také:

Technická specifikace ebook čtečky PocketBook Touch Lux 623

Rozměry: 175 х 114,5 х 9,5 mm
Displej: 6" E Ink Pearl HD (1024×758 pixelů), 212 dpi, integrované nasvícení, kapacitní multidotykový, až 16 odstínů šedé
Dostupné barvy: černá, bílá, stříbrná
Baterie (aktivní čtení):    Lithium-Pol, 1000 mAh, výdrž až 7000 stran
Procesor: Freescale 800MHz
Operační paměť: 128 MB
Vnitřní kapacita:    4 GB (pro uživatele nemusí být dostupná celá)
Připojení: Micro USB
Paměťové karty: Micro SD až do 32 GB
Audio výstup:    3,5 mm sluchátkový jack
Formáty knih:    PDF, PDF (DRM), EPUB, EPUB(DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TCR, TXT, CHM, HTM, HTML
Formáty zobrazení:    JPEG, BMP, PNG, TIFF
Formáty audio:    MP3
Hmotnost :   198 g
Připojení k internetu:    Wi-Fi 802.11 b/g/n
Doplňkové funkce:    ReadRate, Text-to-Speech (syntéza řeči, předčítání textu), RSS
Materiál těla:    plast, povrch Soft Touch

Velikost displeje: 6 palců (1 palec = 2,54 cm)
Technologie displeje: E-Ink (jako kniha)
Nasvícení displeje: Ano
Rozlišení displeje: 1024 x 768 pixelů
Dotykový displej: Ano
Vnitřní paměť: 4 GB
Podpora karet: Ano, microSD karty (max. 32GB)
České menu: Ano
WiFi: Ano
TTS (předčítání textu): Ano
MP3: Ano
KONTAKT

Tel. +420 702 635 885
Email: info@ebook-ctecky.cz
Kamenná prodejna

Výměna knih

Doprava a platba

Proč koupit u nás